• Dolar
  7.7082
 • Euro
  8.9946
 • G. Altın
  460.79
 • T. Altın
  3145.6

Dün akşam televizyonumuzda yayınlanan ve Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün konuk olduğu Telefinal Programı yine gündemi belirledi. Elazığspor’da merak edilen birçok konuya açıklık getiren Başkan Öztürk, özellikle de transfer engeli ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Televizyonumuzun ekran klasiği Telefinal, dün geceye yine damgasını vurdu.
Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün konuk olduğu programımızın whatsapp iletişim hattı adeta kilitlenirken, Başkan Öztürk taraftarların merak ettiği birçok konuya da açıklık getirdi.
2. Lig Kırmızı Grup’ta sezonun ilk yarısının bitimine 2 hafta kala, taraftarların büyük bölümü, transfer engelinin kaldırılması yönünde beklenti içerisine girerken bu konuda değerlendirmelerde bulunan Başkan Selçuk Öztürk, buna hep birlikte karar vereceklerini ifade ederek, “Önümüzdeki 2 maçı da bir görelim, ondan sonra şehrimizin ileri gelenleriyle oturup konuşacağız” dedi.
Yıldırım Holding sahibi Yüksel Yıldırım’ın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında Elazığspor’a yardım yaptığını iddia etmesinin ardından yaşanan polemiklerle ilgili değerlendirmeler de yapan Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, önemli açıklamalarda bulundu.
Kendi döneminde Yıldırım Holding’ten herhangi bir yardım almadığının altını çizen Başkan Öztürk, Yıldırım Holding ile iletişime geçtiklerini ve eğer böyle bir yardım yapılmış ise bu konuda bilgi almak istediklerini ilettiklerini kaydederken, Yıldırım Holding’in 2-3 gün içerisinde kendilerine dönüş yapacağını açıkladı.
Öte yandan Birevim Elazığspor’da sezon başından bu yana forma sponsorluğunu yenilemek için haber beklenen Kolin İnşaat’tan olumsuz yanıt geldi.
Televizyonumuz’da yayınlanan Telefinal Programı’na konuk olan Birevim Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Kolin İnşaat’ın sponsorluktan çekildiğini ve bu durumun kendilerini çok üzdüğünü kaydederek, artık yeni bir firma bulmak için girişimlere başladıklarını söyledi.
Son olarak takıma dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyan Muhammed İldiz konusuna da açıklık getiren Öztürk, Muhammed’in yaptıkları son görüşmede kendilerine birkaç güne kadar Elazığ’a geleceğini söylediğini ancak kendisinden daha sonra haber alamadıklarını belirtti.