Sakaryaspor Teknik Sorumlusu serdar Bozkurt, Elazığspor ile sentetik zeminde oynayacakları için maçın çok zor geçeceğini ifade ederek, maça en iyi şekilde hazırlanacaklarını belirtti.

Pazarspor engelini kayıpsız geçerek Sakaryaspor Maçı hazırlıklarına start veren Elazığspor’un iç saha maçlarını Sentetik Saha’ya aldırması rakip takımları daha şimdiden kara kara düşündürüyor.

7 Nisan Çarşamba günü ilimizde Elazığspor ile karşı karşıya gelecek olan Sakaryaspor’da Teknik Sorumlu Serdar Bozkurt, Elazığspor Maçı’na yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

Pendikspor karşısında çok iyi oynamalarına rağmen şanssız bir şekilde puan kaybı yaşadıklarını ifade eden Bozkurt, Play-Off ile ilgili bir sıkıntılarının bulunmadığını fakat bir an evvel işi bitirip rahatlamak istediklerini söyledi.

“Çok Kötü Bir Zeminde Oynayacağız”

Elazığspor’un iç saha maçlarını sentetik sahaya aldırdığının altını çizen genç teknik adam, Elazığspor ile çok kötü bir zeminde oynayacaklarını aktararak, “Rakibimiz bu hafta son dakikalarda kazandı, maç çok zor geçecek, en iyi şekilde hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.