• Dolar
  5.3647
 • Euro
  6.0674
 • G. Altın
  213.74
 • T. Altın
  1448.4

Sevilen bilim kurgu serisi Terminatör'ün çekimleri devam eden yeni devam filminden ilk resmi görsel kapak, izleyicilerle paylaşıldı.

TEKNOLOJİ HABER: OĞUZ HAN

Sevilen bilim kurgu serisi Terminatör'ün çekimleri devam eden yeni devam filminden ilk resmi görsel kapak, izleyicilerle paylaşıldı.

1 Yıl önce bu zamanlarda bilim kurgu sinemasının sevilen serilerinden Terminatör'ün yeni filminin yolda olduğunu öğrenmiştik. Film ekibi şu sıralar yoğun bir şekilde çekimlere devam ediyor. 26 Temmuz 2019’da izleyicilerin karşısına çıkacağı bilinen yapım hakkında günden güne artan bir merak oluşmuşken, yapım şirketi Paramount Pictures resmi Twitter hesabından herkesi heyecanlandıracak bir görsel paylaştı.Paylaşımda ilk dikkat çeken detay, daha önce açıklanan yayın tarihinin değişmiş olması. Paramount Pictures'in açıklamasına göre film 22 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek. Rise of the Machines, Terminator Salvation ve Terminator Genisys filmlerini yok sayarak, Terminator 2: Judgement Day’in devamı şeklinde ilerleyecek olan yapımda oyuncu kadrosu ise filmlere sadık kalınarak seçilmiş.Paylaşılan kapak görselinde, Linda Hamilton‘ın yanında Mackenzie Davis ile Meksika’da robotlarla çıkan savaşın ortasında kalan, filmin ana karakteri olması beklenen Natalie Reyes yer alıyor. Bilinen diğer oyuncular ise Gabriel Luna, Diego Boneto ve Arnold Schwarzenegger. Filmde dikkat çekici değişimlerden biri de yönetmen koltuğunda bu kez James Cameron yerine çokca sevilen komedi / aksiyon filmi olan , Deadpool'un yönetmeni Tim Miller'ın oturacak olması. Ancak gelen son bilgiye göre James Cameron yönetmen olarak olmasa da filme dahil olmuş durumda ve yapımcı koltuğunda yer alıyor. Hepimiz merakla Terminatörün yeni serisi olan T6 'yı bekliyor olacağız.