• Dolar
  7.8249
 • Euro
  9.1418
 • G. Altın
  472.75
 • T. Altın
  3175.1

Twitter yeni güncellemesi 8.28'i android kullanıcıları için yayınladı. Güncellemeyi yapanlar Twitter'a girememeye başladı. Twitter'a giremeyen binlerce kişi sorunun neden kaynaklandığını araştırmaya başladı. Birçok kişi güncellemeden kaynaklı sorun olduğunu belirtirken, birçok kişi operatör bazlı bir sorun olduğunu iddia etti. Twitter'ın çöktüğünü sananların sayısı da hiç az değil. Twitter'a neden girilemediği netleşti. Peki, Twitter neden açılmıyor? Twitter çöktü mü? İşte merak edilen soruların yanıtları..

TWİTTER'A GİREMEYENLER VAR

Twitter, hem Android hem de iOS platformunda yayınladığı güncellemelerle mobil kullanıcılarının uygulamayı kullanması kolaylaştırıyor. Son olarak, yayınlanan Twitter 8.28 Android güncellemesi de bunlardan biri. Ancak, bu güncelleme kullanıcıları biraz yormuş gibi görünüyor. Twitter Android kullanıcıları için güncelleme uyarısı geldi.

TWİTTER'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Google Play Store'da yayınlanan Twitter 8.28 sürümünde birkaç kullanıcıyı olumsuz etkileyen bir hata ortaya çıktı. Soruna göre, uygulama açıldığı anda kilitleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Twitter da uyarı yaptı. Durumu doğrulayan şirket, Twitter Android kullanıcıları için yaptığı uyarıda, "Sorunun düzeltildiğini bildirene kadar uygulamayı güncellememenizi öneriyoruz" dedi.

TWİTTER'A GİREMEYENLER NE YAPMALI?

Sorunlu sürümü yükleyenlerin Ayarlar>Depolama ve Önbellek>Verileri temizle veya Önbelleği temizle yönlendirmesini takip etmesi gerekiyor. Böylece karanlık mod ve videoyu otomatik oynatma tercihleri sıfırlanacak.

Twitter ortaya çıkan sorunu çözmek için çalışmalara başladı. Yeni güncellemenin yakın zamanda yayınlanacağı tahmin ediliyor.

 

Haber:Dilber Devrim