2. Etap kampını Bolu’da yapılacağı açıklanan Elazığspor’a, geçen sezonlardan kalan borç nedeniyle Bolu’da hiçbir otel kapısını açmadı…

Daha önce 2.Etap Kampı’nın Bolu’da yapılacağı açıklanan Temsilcimiz Elazığspor’da kamp yeri değişti…

1.Etap Kampı’na ilimizde start veren Temsilcimiz Elazığspor’da daha önce 2.Etap Kampı için Bolu düşünülmüş ancak Bordo-Beyazlı Kulübün geçmiş sezonlardan otellere olan borcundan dolayı hiçbir otelin Elazığspor’u kabul etmediği öğrenildi. Yaşan bu gelişmeler ışığında 2.Etap Kamp yerini değiştirmek zorunda kalan Elazığspor geçen sene olduğu gibi bu yılda yeni sezona Erzurum’da hazırlanacak. 12 Temmuz’da 1.Etap Kampı’na nokta koyacak Elazığspor’da futbolculara 2 günlük izin verilecek. İzinin ardından 14 Temmuz’da Erzurum ‘da toplanacak olan Temsilcimiz Elazığspor hazırlıklarına burada devam edecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü geçmiş yıllardan kalan borçlar nedeniyle Bolu’da otellerin kendilerini kabul etmediğini bu nedenle kamp yerini değiştirmek zorunda kaldıklarını belirtti. Geçmiş dönemlerden kalan boçların kendi yönetimini oldukça sıkıntıya düşürdüğünü ifade eden Başkan Yümlü; “2.Etap Kamp için yine Erzurum’da toplanacağız. Maalesef eski borçlar bizi zor duruma sokuyor. Futbolculara malzeme almada bile eski borçlar nedeniyle sıkıntı çekiyoruz.. Eski alacaklarını istiyorlar.”şeklinde konuştu.

 

 

En Çok Okunanlar