• Dolar
  6.8659
 • Euro
  7.7625
 • G. Altın
  399.97
 • T. Altın
  2713.4

TELEVİZYONUMUZ KANAL 23’TE YAYINLANAN “AJANDA” PROGRAMINA KONUK OLAN VE GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ YUNUS ÜSTÜNDAĞ’IN SORULARINI YANITLAYAN CHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL, ELAZIĞSPOR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU. ELAZIĞSPOR’UN ÖNCELİKLİ OLARAK MALİ DİSİPLİN VE KALICI BİR YÖNETİME İHTİYACI OLDUĞUNU AKTARAN EROL, ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ELAZIĞSPOR İLE İLGİLİ MECLİS BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM’I ZİYARET EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.


Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Yunus Üstündağ’ın sunduğu “Ajanda” Programı’na konuk olan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığspor ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Elazığspor’un öncelikli olarak mali disiplin ve kalıcı bir yönetime ihtiyaç duyduğunu belirten Erol, personel ihtiyacının İş-Kur’dan karşılanması, elektrik ihtiyacının ise genel bütçeden karşılanan sokak aydınlatmalarına dahil edilmesi gerektiğini söyledi.
Elazığspor’un yaşadığı sorunların çözülemeyecek meseleler olmadığını ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sorunun sadece Elazığ Ak Parti Milletvekilleriyle bir araya gelememeleri olduğunu söyledi.
Seçim döneminde “Elazığspor’un Başkanı Benim” diyen ve şu anda da Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı görevini yürüten Binal’i Yıldırım’ı ziyaret edeceğini ve Elazığspor için destek isteyeceğini ifade eden Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bu görüşmeye Elazığ Ak Parti Milletvekillerini de davet edeceğini söyledi.

 

En Çok Okunanlar