• Dolar
  7.3226
 • Euro
  8.6943
 • G. Altın
  457.29
 • T. Altın
  3107.7

Elazığspor’un yeniden kadrosuna katmak için ilimize davet ettiği Lamine Diarra ile yapılan ilk görüşmeden olumlu bir sonuç alınamadı. Transfer komitesinin tecrübeli futbolcuyla ikinci bir görüşme daha yapması bekleniyor.Geride kalan 3 haftada gol yollarında fazlasıyla zorlanan ve Ahmet Aras dışında alternatif bulunmadığı için rotayı Lamine Diarra’ya çeviren Elazığspor, Senegalli yıldız futbolcuyla yapılan ilk görüşmeden sonuç alamadı.
Yıldız futbolcuyu yeniden kadrosuna katmak için ilimize davet eden Elazığspor Transfer Komitesi, dün gece Elazığ’a gelen Diarra ile akşam saatlerinde Elazığspor Tesisleri’nde bir araya geldi.
Alınan bilgilere göre Sportif Direktör Tuncay Akgün’ün anlaşma zemini aradığı Lamine Diarra ile yapılan ilk görüşmede orta yol bulunamayınca anlaşma sağlanamadı.
Tecrübeli golcüyü yeniden renklerine bağlamak için yoğun bir çaba harcayan Elazığspor Transfer Komitesi’nin Diarra ile ikinci bir görüşme daha yapacağı öğrenilirken, bu görüşmede anlaşma sağlanması bekleniyor.
Öte yandan Elazığspor’un Sezgin Coşkun’u da geri getirmek için nabız yokladığı öğrenildi.
Eskişehirspor ile  anlaşma sağlayan fakat son olarak Elazığspor’da oynadığı için transfer engeli bulunan Eskişehirspor’da lisansı çıkarılamayan tecrübeli futbolcunun son ana kadar Eskişehirspor’u bekleyeceği ve engelin kalkmaması durumunda Elazığspor’a dönebileceği haber merkezimize gelen bilgiler arasında.

 

En Çok Okunanlar