• Dolar
  6.8634
 • Euro
  7.8012
 • G. Altın
  398.87
 • T. Altın
  2710.1

Elazığspor’da yaşanan belirsizlik süreci sonunda taraftar gruplarını da harekete geçirdi. Narkoz Grubu’nun öncülüğünde; Milliyetçi Elazığsporlular ve Abluka taraftar Grubu’nun da destek verdiği organizasyonda, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda oturma eylemi başlatan taraftarlar, transfer engelinin kaldırılmaması durumunda eylemlerine devam edeceklerini söylediler.Elazığspor’da 31 Ağustos Cuma günü kapanacak olan 1. Transfer ve Tescil Dönemi öncesi transfer engelinin henüz kaldırılamaması sonunda taraftarları da isyan ettirdi.

Narkoz Taraftar Grubu’nun öncülük ettiği; Milliyetçi Elazığsporlular ve Abluka Taraftar Grubu mensuplarının da destek verdikleri organizasyonda, Elazığspor’a gönül veren taraftarlar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplanarak oturma eylemi başlatllar.

Bir süre slogan atarak tepkilerini gösteren taraftarlara, daha sonra meydana gelen Elazığspor Teknik heyeti ve futbolcular da destek verirken, taraftarlar Elazığspor kafilesini meşale yakarak karşıladı.

Taraftarlara duyarlılıkları nedeniyle teşekkür eden Elazığspor Sportif Direktörü Tuncay Akgün, Elazığspor’un bu süreçten hep birlikte kenetlenerek çıkacağını umduğunu söyledi.

Taraftar grupları adına konuşan Narkoz Grubu Lideri Mücahit Biçer ise hergün geceli-gündüzlü meydanda nöbet tutacaklarını ve engelin kaldırılamaması durumunda eylemlerine ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

En Çok Okunanlar