• Dolar
  6.8669
 • Euro
  7.7233
 • G. Altın
  392.31
 • T. Altın
  2656.7

Erzurum'da kamp yapan Anagold 24 Erzincanspor'un Elazığlı Teknik Direktörü Armağan Turhan, Elazığspor'un bir an önce transfer tahtasını açması gerektiğini ifade ederken, yaşanan sürecin her Elazığlı gibi kendisini de üzdüğünü söyledi.Erzurum'da kamp yapan Anagold 24 Erzincanspor'un Elazığlı Teknik Direktörü Armağan Turhan, Elazığspor'un bir an önce transfer tahtasını açması gerektiğini ifade ederken, yaşanan sürecin her Elazığlı gibi kendisini de üzdüğünü söyledi.   

Elazığspor gibi yeni sezona Erzurum'da hazırlanan Anagold 24 Erzincanspor'un Elazığlı Teknik Direktörü Armağan Turhan, televizyonumuz Kanal 23'e önemli açıklamalarda bulundu. Alt liglerin Yılmaz Vural'ı olarak tanınan Armağan Turhan Elazığspor'un içerisinde bulunduğu sürecin herkes gibi kendisini de üzdüğünü ifade ederek, Cuma günü yapılacak olan kongrenin ardından bir an önce transfer tahtasının açılması gerektiğini söyledi.              

Aynı zamanda hayırsever yönüyle de tanınan Armağan Turhan, Harput'ta yaptırdığı okul ile ilimiz eğitimine de önemli bir katkı sağlarken,  her yıl Elazığ'a gelerek Harput'u ziyaret ettiğini belirten Turhan, okul bahçesinde gördüğü öğrencilerin kendisini gururlandırdığını söyledi.  

 

 

En Çok Okunanlar