• Dolar
  6.8634
 • Euro
  7.8012
 • G. Altın
  398.87
 • T. Altın
  2710.1

Sıkıntılı süreç devam eden Elazığspor’da, Takım Kaptanı Mehmet Yiğit bir açıklama yaptı. Yiğit; kampta giyecek malzemelerinin olmadığını ve artık birilerinin bu takıma sahip çıkması gerektiğini ifade etti.

Elazığspor’da sıkıntı günler devam ediyor. 2.Etap Kampını Erzurum Palandöken’de sürdüren Bordo Beyazlılar’da Takım Kaptanı Mehmet yiğit, bugün kamera karşısına geçerek  kulübün içinde bulunduğu zor süreç hakkında açıklamalarda bulundu. Her kesimin Elazığspor’a sahip çıkması gerektiğini sözlerine ekleyen takım kaptanı  Mehmet Yiğit’in açıklamaları şöyle:   

“Ben 4 sezondur buradayım. İlk kez bu kadar kötü bir süreç yaşıyoruz. İnanılır gibi değil. Kampta giyecek malzememiz bile yok. Bazı arkadaşlarımız sivil kıyafetleriyle yemeğe iniyor. Bu şehrin takımı hiçbir şekilde bunu hak etmiyor. Dünden beri taraftarlar baskı yaparak takımımızın Elazığ’a dönmesini istiyor. Hem hazırlık maçı oynama açısından hem de hava şartlarından dolayı bizim burada kampa devam etmemiz lazım.  Şuanda burada 5-6 kişiyiz. Bu takım kapanacaksa, bir şeyler olmayacaksa ve büyüklerimiz sahip çıkmayacaksa bizimde burada durmamızın bir mantığı yok. Sonuçta biz burada 4 yıldır emek veriyoruz. Değerli büyüklerimizi biran önce yanımızda görmek istiyoruz. Süreç çok hızlı geçiyor. Liglerin başlamasına 20-25 günlük bir süre kaldı. Biran önce olaylara el atılması lazım. İyi veya kötü anlamda ne yapılması gerekiyorsa yapılması lazım. Taraftarlarımız her zaman olduğu gibi yine bizim yanımızdalar. Artık şehir büyüklerinin bir an önce adım atması lazım. Bitme noktasındayız, hatta bittik. Şunu da belirtmek istiyorum. Maddi sıkıntılardan dolayı kamp yaptığımız otelden bile her an çıkartılabiliriz. Buda sadece Elazığspor’un değil Elazığ şehrinin ayıbı olur. Sonuçta bu takım şahısların değil, Elazığlılarındır. Ayrıca buradan Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, değerli Milletvekillerimize ve Elazığlı iş adamlarına seslenmek istiyorum. 51 yıllık geçmişe sahip olan bu koca çınarın bu zor süreçte sizlerin desteğine fazlasıyla ihtiyacı vardır” dedi.

 

 

En Çok Okunanlar