Yazd─▒─č─▒ kitaplar ve ger├žekle┼čtirdi─či konferanslarla b├╝y├╝k kitlelere ula┼čan Ara┼čt─▒rmac─▒ - Yazar Dr. Senai Demirci 15 TemmuzÔÇÖun bilinmeyen ├Âyk├╝leri konferans─▒yla Elaz─▒─čÔÇÖa geliyor.

Yazd─▒─č─▒ kitaplar ve gerçekle┼čtirdi─či konferanslarla büyük kitlelere ula┼čan Ara┼čt─▒rmac─▒ - Yazar Dr. Senai Demirci 15 Temmuz’un bilinmeyen öyküleri konferans─▒yla Elaz─▒─č’a geliyor.

Belediye Kültür Merkezi'nde 13 Temmuz Cuma günü saat 20’de düzenlenecek konferansta Demirci, hain giri┼čim sonras─▒nda ┼čehadet ┼čerbetini içen kahramanlar─▒ anlatarak nur yüzlü ┼čehitleri yâd edecek.

Bir milletin yeniden ┼čahlan─▒┼č─▒n─▒n konu edildi─či 250 Yüz isimli kitab─▒n─▒ da imzalayacak olan Demirci’nin konferans─▒na tüm hem┼čerilerimizin davetli oldu─čunu ifade eden Elaz─▒─č Belediye Ba┼čkan─▒ Mücahit Yan─▒lmaz, aç─▒klamas─▒nda ┼čunlar─▒ söyledi:

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsam─▒nda Dr. Senai Demirci’nin kat─▒l─▒m─▒yla gerçekle┼čecek konferansta hain darbe giri┼čiminde ┼čehit olan yi─čitleri yad edece─čiz. Bir milletin yeniden uyan─▒┼č─▒na vesile olan 15 Temmuz’u unutmad─▒k ve unutmayaca─č─▒z. Bu duygu ve dü┼čüncelerle o karanl─▒k gecede ┼čehadet ┼čerbetini içen aziz ┼čehitlerimizi rahmet, ┼čükran ve minnetle yad ediyor, 15 Temmuz gazilerini de hay─▒rla an─▒yoruz.”
 

 

En Çok Okunanlar