Ahmet BULUT ahmetbulut@kanal23.com

Merhaba;

         Köşe yazıma İslam’ın davetiyesi olan ‘’Bismillahirrahmanirahim’’ diyerek başlamak istedim. Sizleri köşemizdeki yazılarımı takip etmeniz için davet etmiş olayım. Önümüzdeki  günlerde sizlerinde ilgisi doğrultusunda İlimizin kadim tarihi ve kültürel değerlerini yaşatmak, tanıtmak amacına yönelik yazılar yazmayı hedeflemekteyim.

             Kurulduğu 1994 yılından itibaren ilimizde görsel ve yazılı basında başarılı hizmetler vermiş olan, Kanal 23 Tv’nin Doruk Medya tarafından alınmış olması nedeniyle, bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Final Eğitim Kurumları Yönetim kurulu başkanı Sn İbrahim TAŞEL’e teşekkür ederim. 

             Sizlere daha yakın olmak, başarılı ve kaliteli programlar yapmak, ilimizin sosyal kültürel ve ekonomik yapısına katkı,Ülkemiz ve ilimizdeki güncel gelişmeleri takip etmenizi sağlamak amacıyla yeni yayın döneminde evlerinize konuk olacak olan Doruk Medya Yayın grubunu ve özellikle yönetim kurulu başkanı Sn Burak SOYLU’ nun şahsında tüm çalışanlarına hayırlı olması dileklerimi belirtmek isterim.

            Bir şehrin tanıtımını, bir kişi, bir kurum veya bir kuruluşun tek başına yapabilmesi mümkün değildir, tanıtım o şehirde yaşayan tüm insanların gayret ve katkılarıyla gerçekleşir. Bu nedenle  yöneticilerimiz tarafından marka değeri büyük olan ilimiz bu hafta Istanbul Yenikapı Fuar alanında büyük bir organizasyonla tanıtım günlerine taşınmaktadır.

           Gerçekleştirilecek olan organizasyon da, ilimizin sosyo ekonomik değerleri, kültürel ve turistik değerleri ( Yemek kültürü, yöresel müziği ve yöresel ürünleri) nin tanıtımı yapılacaktır.

           Farkındalık yaratmak için aylardır planlaması yapılan organizasyon, görsel ve yazılı basında duyuruları yapılarak katılımın büyük olması planlanmaktadır. Sizlerde sosyal medya üzerinden tanıtıma katkıda bulunabilir eşiniz ve dostunuzla katılabilirsiniz.

           Elazığ Valiliği ve Etuder tarafından başlatılan ‘’COME TO ELAZIĞ’’ kampanyasının devamı olan Tanıtım günleri  4-5-6-7 Ekim ‘’ELAZIĞ ISTANBULDA’’ programında Istanbul Yenikapı Fuar alanında buluşmak dileğiyle.