AK Parti Genel Merkez Ege Bölge Koordinatörü ve AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Elazığ’da bir dizi ziyaretlerde bulunarak vatandaşlar ile buluştu.

Milletvekili Ağar’ın ilk durağı AK Parti Elazığ İl Başkanlığı oldu. Ağar, Geçtiğimiz aylarda İl Başkanlığı görevine atanan Şerafettin Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Ağar İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Elazığ Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Avukat Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Ziyaretlerine devam eden Milletvekili Ağar, AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur ve İl Gençlik Kolları Başkanı Uğurcan Güleç'i ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

Milletvekili Ağar, son olarak İzzetpaşa Cami esnafını ziyaret etti. Vatandaşlar ile sohbet eden Milletvekili Ağar, esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek koronavirüs tedbirlerine uyan esnaflara teşekkür ederek bereketli kazançlar diledi.

 

 

Ziyaretleri sonrası değerlendirmelerde bulunan Ağar, "Partimizin görevlendirmesi ile uzun süredir Ege Bölgesinde çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Her ne kadar bu süreç içerisinde Elazığ’a gelemesem de gerek Ankara’da gerek Genel Merkez’de gerekse de gittiğim diğer illerde Elazığ’da yapılan ve yapılacak çalışmaları takip ettim.Kentimizin problemlerini çözüme kavuşturmak adına kurumların genel müdürleri ve ilgili bakanlıklar ile görüşmeler yaparak çalışmalarımızı yürüttük. Vatandaşlarımızın sorunlarına da ilgisiz kalmayarak özel cep telefonumuzdan, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşan hemşerilerimiz ile görüşmeler gerçekleştirerek sorunlarının çözümü noktasında adımlar attık.Ege Bölgesi’nde çalışmalarımızı tamamladıktan sonra Elazığ’a geldik. Bizde uzun süredir vatandaşlarımız ile bir araya gelememenin burukluğunu yaşıyor. Hasretini çekiyorduk. Rabbime hamdolsun bugün vatandaşlarımız ile bir araya geldik onların sorun ve taleplerini dinledik hasret giderdik" dedi.