AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar geçtiğimiz gün Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası Elazığ’a geldi.

Elazığ’da meydana gelen 5.3 büyüklüğündeki depremin ardından AK parti Milletvekilleri Tolga Ağar ve Metin Bulut Elazığ’a geldi.

 

 

 

 

Günün ilk saatlerinde Elazığ’a gelen AK Parti Milletvekilleri deprem sonrası vatandaşlar ile bir araya gelerek sahada yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Elazığ’da yaşanan deprem sonrası sahada incelemelerde bulunan Milletvekili Ağar ve Bulut depremin merkez üssü Kavaktepe’de incelemelerde bulundu.

Ağar ve Bulut Kinederiç’de yapımı devam eden köy evlerini de yerinde inceleyerek inşası devam eden yapılar hakkında bilgi aldı. Kent merkezinde yapımı devam eden deprem konutlarını ve hasar alan yapıları da inceleyecek olan Milletvekilleri vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde dinleyecek.

 

 

Ziyaretlerini sürdüren Milletvekilleri Ağar ve Bulut geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine atanan Hikmet Şişecioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, il genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

AK Parti Milletvekilleri deprem sonrası Elazığ’daki temasları doğrultusunda son olarak Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ve Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ı makamlarında ziyaret ederek kent genelinde yapılan projeler ve deprem sonrası çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.