Milletvekili Zülfü Tolga Ağar 6. Bölge teşviklerinin devam etmesi dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Elazığ'ın 6. bölge teşvikleri kapsamından çıkarılacağına dair paylaşımlar yapılmış konu kamuoyunda tepki ile karşılanmıştı.

AK Parti Elazığ Milletvekillerinin temasları sonrası müjdeli haber geldi. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar' da sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak hem müjdeli haberi verdi hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Milletvekili Ağar paylaşımında; Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’ın Elazığ’ımızın da içinde bulunduğu sekiz ilin 6.Bölge teşviklerinden faydalanmaya devam etmesi konusundaki takdirlerinden dolayı şükranlarımızı arz ediyorum.’’ ifadelerini kullandı

 

 

Öte yandan AK Parti Elazığ Milletvekilleri ziyaretlerini sürdürüyor

Ankara mesaileri yoğun geçen Milletvekilleri beraberinde Vali Erkaya Yırık ve Belediye Başkanı Şerifoğulları ile birlikte ilk olarak geçtiğimiz gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ederek, Elâzığ'da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Milletvekilleri görüşmede Elazığ halkının taleplerini ve sorunlarını da Bakan Soylu' ya iletti.

 

 

İKİNCİ DURAK AKTAŞ

Bugünde Ankara'da ziyaretlerine devam eden Ak Parti Milletvekilleri beraberinde Belediye Başkanı Şerifoğulları ile birlikte Emniyet Müdürü Mehmet Aktaş'ı makamında ziyaret ederek istişarede bulundular.