24 Ocak Depreminin hemen ardından ilimize gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisinin ve ailesinin Covid- 19’a yakalanması Elazığlıları üzdü.

Elazığlılar, en zor zamanlarında yanlarında olan Bakan Soylu ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletmeyi de Bakan Soylu ve ailesinin duacısı olmayı da ihmal etmedi.

24 Ocak Depreminde devletin sıcak elini bütün depremzedelere hissettiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ve ailesinin Covid-19’a yakalandığı haberi gakgolar diyarında üzüntüye neden oldu.

Gakgolar, sosyal medya hesapları üzerinden Bakan Soylu’ya ve ailesine hem geçmiş olsun dileklerini iletti hem de Soylu ve ailesinin duacısı oldular.

Kanal23’ün duyurduğu habere yorum yapan Elazığlı vatandaşlar Soylu’nun biran önce sağlığına kavuşması için dua ettiklerini ifade ettiler.

 

Elazığ depreminde yıkılan binada eşi, 2 çocuğu, kayınbabası ile kayınvalidesini kaybeden Serhat Aslan’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun mükemmel bir insan olduğunu ifade ederek, “Bizim acımızı gerçekten paylaştı. Onu gözlerinde gördüm. Orada ve enkaz alanında, cenaze namazında, taziyede gördüm. Süleyman Soylu biraz hastaymış. Rabbim acil şifalar versin. Her zaman dua ediyoruz.” Dedi.