AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Ömer Erdem, resmi müracaatını Ak Parti İl Başkanlığı’na yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti’den  Elazığ Milletvekili Aday adayı olan Ömer Erdem, Ak Parti il Başkanlığı’na resmi müracaatını yaptı.

ERDEM: “AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞIMI AÇIKLIYORUM”

Ömer Erdem, Türkiye yüzyılı idealine katkı sunmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yol ve dava arkadaşı olmak üzere milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Erdem, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye yüzyılı idealine katkı sunmak Cumhurbaşkanımıza yol arkadaşı ve dava arkadaşı olmak için buradayım. AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımıza ve tüm kadrolarına inanıyorum, güveniyorum ve AK Parti Milletvekili Aday Adaylığımı açıklıyorum” dedi.

 

 

YILDIRIM: “ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ BAŞLADIĞINDA PARTİMİZE ÇOK CİDDİ BİR TEVECCÜHÜN OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ”

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, partilerinin her seçim döneminde partilerine büyük teveccüh gösterildiğini belirterek, aday adayı Ömer Erdem’e başarılar diledi. Yıldırım, “Öncelikle Ömer kardeşime bu çıkmış olduğu yolda yolunun, bahtının açık olmasını temenni ediyorum hayırlı uğurlu olsun. Hakkında ne hayırlı ise Rabbim onu nasip etsin. Her dönemde yani her seçim dönemi öncesinde aday adaylığı süreci başladığında partimize çok ciddi bir teveccühün olduğunu görüyoruz bu da bizi çok mutlu ediyor. Bu teveccühün birinci özel kaynağı Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız şerefli lider Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olduğunu da biliyoruz. Dolayısıyla sizlerle birlikte aday adayları kardeşlerim ve daha sonra oluşacak olan adaylarımızla birlikte büyüyerek güçlü bir şekilde önce Cumhurbaşkanımızı arkamızdan da güçlü bir meclisi temsil edecek şekilde seçimleri kazanacağımıza dair Allah’ın izniyle bir şüphemiz yok” dedi.